O Firmie

Naszą misją jest pomoc przedsiębiorstwom w kształtowaniu optymalnego poziomu ochrony ubezpieczeniowej w oparciu o wzajemny profesjonalizm oraz partnerstwo w relacji z klientem.

Jako główne założenie naszej działalności przyjęliśmy specjalistyczną i maksymalnie skoncentrowaną na kliencie obsługę. To co odróżnia nas od powszechnie funkcjonujących trendów to fakt, że naszą usługę opieramy na partnerskiej relacji z klientami budowanej na bazie wzajemnego zaufania.


Nasze działania skupiamy na zabezpieczeniu interesów naszego klienta w zakresie podejmowanych oraz realizowanych działań, zawsze podchodząc indywidualnie do każdej działalności klienta, niejednokrotnie negocjując warunki ubezpieczenia w relacjach międzynarodowych.


Zobacz filmNasza Historia

Doświadczenie w sektorze ubezpieczeń Kancelarii Brokerskiej Rożek Brokers Group sięga 1993 roku, kiedy Bernard Rożek - dzisiejszy współwłaściciel Rożek Brokers Group Sp. z o.o. – rozpoczął działalność ubezpieczeniową posiadając pełnomocnictwa najbardziej renomowanych towarzystw ubezpieczeniowych i specjalizując się w ubezpieczeniach podmiotów gospodarczych.

Na bazie zdobytego doświadczenia oraz zaufania Klientów, w 1997 roku na podstawie zezwolenia Państwowego Urzędu Nadzoru Ubezpieczeń nr 244 na prowadzenie działalności brokerskiej w zakresie ubezpieczeń powstała w Sandomierzu Kancelaria Brokerska Rożek Brokers Group. W roku 2001 został otwarty Oddział Kancelarii w Tychach, prowadzony przez Barbarę Rożek. W roku 2012 zgodnie z decyzją właściciela o sukcesji firmy, Bernard Rożek wraz z Barbarą Rożek powołali Rożek Brokers Group Sp. z o.o. która kontynuuje prowadzoną działalność.

W roku 2013 do spółki dołączył Michał Rożek wnosząc ponad 10 letnie doświadczenie pracy jako underwriter ryzyka odpowiedzialności cywilnej w tym zawodowego projektanta w Towarzystwach Ubezpieczeniowych.

W chwili obecnej zatrudniamy 20 osób w dwóch oddziałach w Sandomierzu oraz w Tychach. Jesteśmy od ponad 25 lat solidnym partnerem dla wielu polskich przedsiębiorstw z dziedzin przemysłu, handlu i usług, których liczba na dzień dzisiejszy sięga już 500 podmiotów.