Zespół

Zespół Rożek Brokers Group tworzy grupa kilkunastu pracowników specjalizujących się w poszczególnych kategoriach ryzyk. Profesjonalizm działania dodatkowo zapewnia naszym klientom grono 8 brokerów z wieloletnim doświadczeniem. Firma jest zarządzana przez rodzinne grono 3 właścicieli z kilkunastoletnią praktyką ubezpieczeniową zarówno brokerską jak i underwriting’ową.

Barbara Wrona

+48 15 832 04 90,

kancelaria@rozek.pl

Sandomierz

Beata Gołąbek

+48 15 833 38 22,

bgolabek@rozek.pl

Sandomierz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Agata Pawlica

+48 15 833 38 20

apawlica@rozek.pl

Sandomierz

Iwona Staszewska

+48 15 833 38 21, + 48 508 207 085 

istaszewska@rozek.pl

Sandomierz

Małgorzata Zaręba

+48 15 833 38 21, +48 508 207 085 

mzareba@rozek.pl

Sandomierz

Agnieszka Tandyrak

+48 32 323 02 22 wew. 24

atandyrak@rozek.pl

Tychy

Irena Środa-Kubecko

+48 32 323 02 22 wew. 26

isroda@rozek.pl

Tychy

 

Jan Maszczyński

+48 519 688 353

jmaszczynski@rozek.pl 

Tychy

Magdalena Naujoks 

+48 32 323 02 22 wew.22 

mnaujoks@rozek.pl 

Tychy

 

Jakub Granek

+48 519 688 353

jgranek@rozek.pl 

Tychy

 

 

Justyna Mogielnicka

+48 509 512 841

jmogielnicka@rozek.pl 

Tychy