Historia Firmy

1993 – rozpoczęcie działalności ubezpieczeniowej Bernarda Rożek

1997 – uzyskanie pozwolenia na rozpoczęcie działalności brokerskiej i powstanie Kancelarii Brokerskiej Rożek Brokers Group

2001 – otwarcie oddziału Kancelarii w Tychach prowadzonego przez Barbarę Rożek

2012 – powołanie Rożek Brokers Group Sp. z o.o.

 

Doświadczenie w sektorze ubezpieczeń Kancelarii Brokerskiej Rożek Brokers Group sięga 1993 roku, kiedy Bernard Rożek - dzisiejszy współwłaściciel Rożek Brokers Group Sp. z o.o. – rozpoczął działalność ubezpieczeniową posiadając pełnomocnictwa najbardziej renomowanych towarzystw ubezpieczeniowych i specjalizując się w ubezpieczeniach podmiotów gospodarczych.

 

 

Na bazie zdobytego doświadczenia oraz zaufania Klientów, w 1997 roku na podstawie zezwolenia Państwowego Urzędu Nadzoru Ubezpieczeń nr 244 na prowadzenie działalności brokerskiej w zakresie ubezpieczeń powstała w Sandomierzu Kancelaria Brokerska Rożek Brokers Group. W roku 2001 został otwarty Oddział Kancelarii w Tychach, prowadzony przez Barbarę Rożek. W roku 2012 zgodnie z decyzją właściciela o sukcesji firmy, Bernard Rożek wraz z Barbarą Rożek powołali Rożek Brokers Group Sp. z o.o. która kontynuuje prowadzoną działalność. W roku 2013 do spółki dołączył Michał Rożek wnosząc ponad 10 letnie doświadczenie pracy jako underwriter ryzyka odpowiedzialności cywilnej w tym zawodowego projektanta w Towarzystwach Ubezpieczeniowych.

 

 

W chwili obecnej zatrudniamy kilkanaście osób w dwóch oddziałach w Sandomierzu oraz w Tychach. Jesteśmy od ponad 20 lat solidnym partnerem dla wielu polskich przedsiębiorstw z dziedzin przemysłu, handlu i usług, których liczba na dzień dzisiejszy przekracza już 350 podmiotów.